Vyhlídky na rok 2021

Katka Hauptmanová

Krátce vás chceme seznámit s našimi plány na Ringoturnaj v roce 2021. V dnešní době, kdy se situace mění ze den na den a nikdo není schopen říci, co bude za týden, se snažíme připravit různé varianty pro konání turnaje v roce 2021.

V této chvíli máme připraveny dva scénáře. V prvním scénáři počítáme s tím, že bude stále probíhat epidemie Covid-19 a budou ve hře vládní opatření. V takové chvíli bude muset být počet účastníků zmenšen. Vzhledem k minulým opatřením počítáme s číslem 500 osob na akci. Je to varianta, která nám nedělá radost a modlíme se, aby nenastala, nicméně pokud takováto situace nastane, bude počet účastníků omezen na základě data přihlášení a zaplacení účastnických poplatků. V této chvíli jsme schopni garantovat, že účastníci, kteří nebudou moci z tohoto důvodu jet na Ringoturnaj, dostanou své vložené peníze zpět ve 100%-ní výši.

Ve druhé variantě počítáme se situací, kdy žádná omezení nebudou, a v takovém případě počítáme s účastí 800 a více účastníků. 😊 Jsme domluveni s majitelem základny na rozšíření stanového městečka, vybudování nového místa pro stravování a celkově navýšení kapacity táborové základny.

V této chvíli máme na vás prosbu a výzvu o modlitby, případně půst, za termín Ringoturnaje, aby se celá akce mohla uskutečnit bez jakýchkoliv omezení.

Fakturační údaje

Royal Rangers v ČR, z. s.

Oldřichovice 328

73961 Třinec

IČO: 64122433

datová schránka: jb5g3hh

bankovní účet: 6051726730/2010

Kontakt

Sledujte nás

Podporují nás