Noví členové ringotýmu

Katka Hauptmanová

Rok 2020 byl pro nás všechny zklamáním. Epidemie koronaviru nám zabránila se setkat v Křižanově a užít si celostátní největší akci Royalu – Ringoturnaj, který byl již téměř připraven. Celá situace nám připravila mnohé komplikace. Přes nepříznivou situaci jsme neusnuli a nyní už opět pracujeme na dalším ročníku.

V ringotýmu došlo k některým změnám, se kterými vás chceme tímto seznámit. Vedení ringotýmu po Honzovi Holečkovi převzal už pro rok 2020 Karel Hauptman. Honza má zdravotní volno, prosíme, modleme se za něj. Z týmu odešla Lenka Pohanková a Zuzka Fridrichová a v této situaci jsme do týmu kooptovali tři nové členy.

Katka Hauptmanová, která se v roce 2019 účastnila jako podpora, nyní vstoupila do týmu jako člověk odpovědný za grafiku a mediální výstupy. Martin Balabán dostal na zodpovědnost koordinaci dobrovolníků a praktický život na základně v Křižanově (koordinaci ubytování, stravování atd.). Posledním novým členem ringotýmu je Vojta Myslivec, který má na starosti vedení doprovodných programů a převzal po Karlovi Hauptmanovi soutěž Ranger roku. Zodpovědnost za duchovní službu na Ringoturnaji převzal po Lence Pohankové Karel Hauptman. Ještě připomenu, že v týmu dále zůstává Petr Ohlídal jako hlavní vedoucí herní části Ringoturnaje a Danka Pohanková, jejíž největší zodpovědností je registrace.

Fakturační údaje

Royal Rangers v ČR, z. s.

Oldřichovice 328

73961 Třinec

IČO: 64122433

datová schránka: jb5g3hh

bankovní účet: 6051726730/2010

Kontakt

Sledujte nás

Podporují nás