Doprovodné programy

Jednou z vizí Ringoturnaje je nabídnout aktivity nejen pro milovníky tohoto sportu, ale celou paletu doprovodných aktivit tak, aby si akci mohli užít i ti, kdo z turnaje vypadli, nebo dokonce i ti, které ringo vlastně nebaví (je neuvěřitelné, že i takoví lidé existují). 

K tomu ale potřebujeme vás – jednotlivé přední hlídky a vaše oblíbené soutěže a další aktivity. Pokud se vaše hlídka chystá zúčastnit, prosíme, nabídněte realizaci některé z vašich činností. Pomůžete tím ostatním hlídkám rozšířit si obzory a naučit se něco nového. Vaši junioři si mohou vyzkoušet nést odpovědnost za vlastní stanoviště a organizační tým bude mít o jednu starost méně.  

Jsi velitel přední hlídky?

Zaregistruj váš doprovodný program/y pomocí formuláře. V něm můžeš také žádat o grant.

Před vyplněním si prosím přečti nápady z jiných předních hlídek. Nechceme 3x lukostřelbu.

Jsi účastník Ringoturnaje?

Chceš ukázat ostatním předním hlídkám něco, co tě baví? Navrhni svému veliteli uspořádat na Ringoturnaji doprovodný program. 🙂 Napiš mu hned teď!

V obou případech nás najdeš pod @ringoturnaj.

Jako poděkování vám můžeme nabídnout slevu z účastnického poplatku pro obsluhu vašeho doprovodného programu (snížení na úroveň ÚP dobrovolníka za každé stanoviště a min. 4 časové sloty), a také můžete v rámci registrace doprovodného programu požádat o grant na proplacení nákladů, které vám v souvislosti s programem vzniknou (rozhodnutí o udělení či neudělení grantu je plně v diskreci Ringotýmu).

Děkujeme, že pomáháte z Ringoturnaje udělat ještě o třídu lepší akci!

Fakturační údaje

Royal Rangers v ČR, z. s.

Oldřichovice 328

73961 Třinec

IČO: 64122433

datová schránka: jb5g3hh

bankovní účet: 6051726730/2010

Kontakt

Sledujte nás