Doprovodné programy

Jednou z vizí Ringoturnaje je nabídnout aktivity nejen pro milovníky tohoto sportu, ale celou paletu doprovodných aktivit tak, aby si akci mohli užít i ti, kdo z turnaje vypadli, nebo dokonce i ti, které ringo vlastně nebaví (je neuvěřitelné, že i takoví lidé existují). 

K tomu ale potřebujeme vás – jednotlivé přední hlídky a vaše oblíbené soutěže a další aktivity. Pokud se vaše hlídka chystá zúčastnit, prosíme, nabídněte realizaci některé z vašich činností. Pomůžete tím ostatním hlídkám rozšířit si obzory a naučit se něco nového. Vaši junioři si mohou vyzkoušet nést odpovědnost za vlastní stanoviště a organizační tým bude mít o jednu starost méně.  

Jsi velitel přední hlídky?

Zaregistruj váš doprovodný program/y v registračním systému. V něm můžeš také žádat o grant.

Před vyplněním si prosím přečti, jaké programy mají další hlídky. Nechceme 3x lukostřelbu.

Jsi účastník Ringoturnaje?

Chceš ukázat ostatním předním hlídkám něco, co tě baví? Navrhni svému veliteli uspořádat na Ringoturnaji doprovodný program. 🙂 Napiš mu hned teď!

V obou případech nás najdeš pod @ringoturnaj.

Jako poděkování vám můžeme nabídnout slevu z účastnického poplatku pro obsluhu vašeho doprovodného programu (snížení na úroveň ÚP dobrovolníka za každé stanoviště a min. 4 časové sloty), a také můžete v rámci registrace doprovodného programu požádat o grant na proplacení nákladů, které vám v souvislosti s programem vzniknou (rozhodnutí o udělení či neudělení grantu je plně v diskreci Ringotýmu).

Děkujeme, že pomáháte z Ringoturnaje udělat ještě o třídu lepší akci!

Fakturační údaje

Royal Rangers v ČR, z. s.

Oldřichovice 328

73961 Třinec

IČO: 64122433

datová schránka: jb5g3hh

bankovní účet: 6051726730/2010

Kontakt

Sledujte nás

Podporují nás