Dobrovolníci

K zajištění chodu Ringoturnaje potřebujeme i pro nadcházející ročník vytvořit několik dobrovolnických týmů. Rádi bychom zlepšili bezpečnost a informovanost na turnaji, ale na to potřebujeme, abyste nám pomohli.

Každý dobrovolník získá slevu 600,- Kč, bude moci nahlédnout do zákulisí organizace Ringoturnaje a bude mít možnost učit se spolupracovat v přátelském týmu. Dobrovolník bude zaměstnán zhruba 6 h denně (někdy souvisle, v jiných případech nárazově). Dobrovolníci se mohou účastnit turnaje v ringu.

Technický tým

3 osoby na dohled při přípravě a úklidu shromažďovacích prostor

štáboví dobrovolníci – 2 osoby na infostánek a pomoc s organizací doprovodných programů

2-4 osoby – výdej jídla v hotelu, podle počtu účastníků

Rozhodčí

osoby nad 15 let

Pískání zápasů jakékoliv kategorie (náročnost dle zkušeností dobrovolníka). Zaškolíme.

Bezpečnostní tým

8 osob nad 18 let

Hledáme osoby nad 18 let, které pomohou s dozorem v areálu v době večerních programů (19 až 22 hod) a večerního klidu (22 až 1 hod). Jedná se o tým minimálně 8 lidí, z nichž vždy 4 by hlídali.

Intenzivně hledáme vedoucího pro tento tým. Pokud by vás tato služba oslovila, ozvěte se nám na mail ringoturnaj@royalrangers.cz 

Zdravotnický tým

Zajišťujeme si vlastní zdravotní zázemí na akci, využíváme do této služby lékaře a další zdravotnicky vzdělané osoby včetně zdravotníků zotavovacích akcí z řad RR. Můžete se do týmu hlásit.

Zdravotní služba funguje 24 hod denně, slouží se ve dvojicích vždy zkušený zdravotník s méně zkušeným, stále je k dispozici lékař pro případ konzultace

Poznámky:

  • Může být více zájemců než dobrovolnických míst. 
  • V této situaci by dostávali přednost dobrovolníci podle data registrace.

Fakturační údaje

Royal Rangers v ČR, z. s.

Oldřichovice 328

73961 Třinec

IČO: 64122433

datová schránka: jb5g3hh

bankovní účet: 6051726730/2010

Kontakt

Sledujte nás

Podporují nás