Sobotní doprovodné programy

Sobotní doprovodné programy

AKTUALIZOVÁNO (3. května 7:24) – přihlašování do lanového parku je možné až do pátku 4. května!

Další ročník Ringoturnaje je tady co nevidět. Hodně z vás je již přihlášených a někteří se k tomu ještě chystají v nejbližších dnech.

Jedním z cílů letošního ročníku je poskytnout všem účastníkům co největší nabídku zajímavých aktivit i čas k jejich plnění. Zároveň je to možnost zúčastnit se Ringoturnaje i pro ty, kteří hrát nechtějí, ale rádi by jeli s ostatními. Chceme, aby měli všichni během doprovodných programů více času se spřátelit a navázat nové vztahy. Proto je na různé aktivity letos vyhrazená celá sobota.

A na co se můžete těšit?

Od sobotního dopoledne se můžete účastnit velkého turnaje v různých deskových hrách, který pořádá společnost Mindok.

Záchranáři z 15. přední hlídky pro vás nachystali worskhop, ve kterém vám ukážou, jak vypadá opravdový zdravotnický výjezd. V mezičase budete mít také možnost se vyřádit na paddleboardech nebo mořských kajacích. Ukázky některých činností 15. PH si můžete prohlédnout i v tomto nebo tomto videu.

25. PH na vás bude nachystána v lanovém parku Outdoor Domanín, kde zjistíte své limity na vysokých lanových překážkách, vyzkoušíte si aquazorbing, lukostřelbu a v neposlední řadě si řádně zastřílíte a vyhrajete při paintballu.

Skoro domácí ze 44. PH připravili i výlety do blízkého okolí, na zajímavá místa, kde možná najdete i nějaký poklad. Budete mít na výběr ze tří tras, které mají 12, 16 a 22 km. Jednotlivé trasy:

Krátká: https://mapy.cz/s/2ynBE
Střední: https://mapy.cz/s/2ynC8
Dlouhá: https://mapy.cz/s/2ynCK

Na všechny aktivity kromě lanového parku je možné se nahlásit přímo na místě v pátek při registraci. Výjimkou je lanový park Outdoor Domanín, kde je kapacita omezena na 50 účastníků. Zároveň se jedná i o program, který si platí účastník zvlášť. Zvýhodněná cena je 250 Kč/osoba. V ceně je návštěva lanového parku + 50 kuliček na paintball a doprava autobusem. Každá kulička navíc je za 1 Kč. Vzhledem k nutnosti zajistit dopravu a včas vše připravit je termín pro přihlašování na tento program do pátku 4.5. do 20:00. Přihlašovat se můžete na e-mailu honza.pecenka@live.com nebo tel.: 777 041 335. Stačí nahlásit číslo PH, počet účastníků a kontakt na velitele.

Věříme, že nabídnutý program vás přesvědčí, abyste se zúčastnili i sobotní části Ringoturnaje, a že společně prožijeme skvělý čas.

Comments are closed.