Sbírka na středisko Víteček

Sbírka na středisko Víteček

Po delší době se letos opět na Ringoturnaji setkáme s členy 15. PH RR Mariánské Lázně, kteří nám budou po celý čas zajišťovat zdravotní službu. Členové 15. PH jsou profesionální záchranáři, takže se můžete těšit i na jejich doprovodné programy, praktickou výuku první pomoci a na ukázky záchranných akcí.

Přední hlídka z Mariánských Lázní je specifická nejen tím, že působí jako záchranná či horská služba, ale i tím, že pod ni spadá Středisko Víteček, které se věnuje dětem i dospělým se zdravotním postižením. Klade si za cíl umožnit svým klientům spokojený a naplněný život a pomoct jim začlenit se do společnosti. Středisko Víteček nabízí denní stacionář, sociálně terapeutické dílny a službu osobní asistence. Také při něm funguje základní škola speciální.

Poslední dobou se však celé středisko potýká s vážnými finančními problémy a nemá dostatek zdrojů ani na zajištění základního provozu. Proto na Ringoturnaji 2018 vyhlásíme během nedělního večerního shromáždění sbírku, která bude určena pro Středisko Víteček. Prosím, počítejte s touto sbírkou již předem a motivujte i členy své hlídky, aby připravili nejen svá srdce, ale i peněženky, abychom mohli společně přispět potřebným a požehnat této dobré věci.

Více informací najdete například zde nebo zde.

Comments are closed.